Get Even – polski psychologiczny thriller z nowym zwiastunem fabularnym

Wielka tajemnica do rozwiązania.

Bandai Namco Entertainment oraz studio The Farm 51 prezentują świeżutki zwiastun fabularny ciekawie zapowiadającego się tytułu Get Even.

Odpalając grę wejdziemy w skórę Cola Black’a, który budzi się w opuszczonym pomieszczeniu i jego jedynym, mglistym wspomnieniem jest próba uwolnienia nastoletniej dziewczyny, do której przyczepiony jest ładunek wybuchowy. Poza tym nasz bohater nie pamięta niczego.

Get Even nie będzie typową strzelaniną, w której po prostu likwidujemy kolejnych przeciwników. Polski deweloper buduje klimat produkcji tajemniczą historią, w której będziemy musieli oddzielić prawdę od złudzeń. Stawiając na fabułę, twórcy gry zrezygnowali z jakiejkolwiek formy walki sieciowej.

Gracz będzie miał za to możliwość przejścia dwóch kampanii, które pokażą te same wydarzenia, z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Jak podkreśla deweloper, obydwie kampanie różnić się będą w założeniach gameplay’owych, a sama historia zostanie opowiedziana przede wszystkim poprzez elementy rozgrywki, eksplorację oraz interakcję z otoczeniem, a nie przez typowe dialogi i sceny filmowe.

Premiera Get Even została zaplanowana na 26 maja, kiedy to tytuł wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.