Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Genialny ruch twórców Titanfall przeciwko oszustom

Oto jaka kara spotyka teraz wszystkich, którzy używają cheatów w popularnej strzelance. Gorsza niż ban!

Respawn Entertainment zabrało się właśnie za wszystkich, którzy w sposób nieuczciwy starają się wygrać z graczami w trybie multiplayer Titanfall. Opracowali oni system, dzięki któremu wykrywa oszustów i wspólnie gromadzi na jednym serwerze. Jeśli więc ktoś korzysta z różnego rodzaju trików, czy programów, wyląduje wśród takich samych jak on. Proste i genialne nieprawdaż? Oto jaki komentarz dla cheaterów opublikował producent gry na swojej stronie:

Możesz grać z innymi zbanowanymi graczami w czymś, co będzie przypominać aimbotowy Wimbledon. Oby aimbot, za który zapłaciłeś był najlepszy, bo inaczej mecze z samymi cheaterami mogą być trochę frustrujące. Powodzenia!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się