Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Survival i wielkie roboty od twórców Just Cause. Oglądajcie gameplay

Avalanche Studio postanowiło pokazać światu gameplay trailer z ciekawie zapowiadającego się Generation Zero, gdzie kooperacja łączy się z survivalem, a naszym wrogiem stają się potężne maszyny w postapokaliptycznym świecie.

Deweloperzy odpowiedzialni za wybuchową serię Just Cause pracują obecnie nad projektem Generation Zero. Gra ma zadebiutować w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Generation Zero pozwoli nam przemierzać postapokaliptyczny świat w pojedynkę lub z grupą znajomych, którzy są ścigani przez wszelkiej maści maszyny – od małych latających dronów po kroczące na dwóch kończynach kolosy, przed którymi lepiej uciekać niż stawać do otwartej walki.

Podczas walki z maszynami warto będzie wykorzystać elementy otoczenia, jak wybuchające beczki, które dodatkowo uszkodzą przeciwnika. Będziemy zastawiać pułapki, działać taktycznie i zbierać zasoby, ponieważ ważną rolę w Generation Zero stanowi również crafting oraz elementy survivalu.

Dochodzi do tego dynamicznie zmieniająca się pogoda, wpływająca również na zachowanie się przeciwników oraz system zniszczeń maszyn. Deweloperzy zaznaczają, że jeśli podczas starcia z konkretnym robotem uszkodzimy jego pancerz, to nieważne po jakim czasie będziemy chcieli dokończyć robotę, maszynę zastaniemy w dokładnie takim stanie, w jakim ostatnio ją widzieliśmy.

Generation Zero – gameplay trailer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%