Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gears of War na PlayStation. Gameplay z trzeciej części uruchomionej na PS3

Choć marka Gears of War jest kojarzona obecnie z konsolami Xbox (oraz od niedawna również z PC), należy pamiętać, że Microsoft wykupił prawa do IP w 2014 roku. Wcześniej należały one do Epic Games.

W sieci pojawił się potężny gameplay mający poświadczyć, że zanim Epic Games pozbyło się praw do Gears of War, poważnie myślało o przeniesieniu trzeciej części serii na konsolę PlayStation 3. Filmik został udostępniony przez gracza o pseudonimie PixelButts, który twierdzi, że posiada plik z nieukończoną grą w wersji na sprzęt od Sony.

Gears of War 3 na PlayStation – gameplay

Jak można zobaczyć na poniższym wideo, gra nie jest do końca zoptymalizowana, płynność lubi zanurkować, a interfejs nie został dostosowany do konsoli PlayStation 3 i wykorzystuje oznaczenia z Xbox 360. Ponadto w grze pojawiają się błędy, przez które nie można przejść dwóch misji. Jeden bug dało się jednak obejść, lecz drugi (nie można pokonać ostatniego bossa) pozostał w nieukończonym kodzie.

Osoba udostępniająca filmik twierdzi, że uruchomiła grę na deweloperskim egzemplarzu PlayStation 3, który posiada więcej pamięci RAM niż wersje sprzedażowe. Autentyczność materiału potwierdził jeden z redaktorów serwisu Kotaku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%