Fani Gears of War, pobudka. Microsoft grzebie przy marce

Gears 6 5 - Marcus Phoenix
Newsy PC Xbox Series XOne

Seria Gears of War ostatnio odpoczywa na growych wakacjach, ale Microsoft o niej nie zapomina. Gigant z Redmond odnowił znak towarowy swojej kultowej serii strzelanek.

W sieci pojawił się nowy znak towarowy, który zarejestrowano 20 września i odnosi się on jedynie do starszego nazewnictwa cyklu. Mowa więc o Gears of War, a nie samym Gears.

Od jakiegoś czasu spekuluje się, że Microsoft przygotowuje odświeżenie starszych odsłon Gearsów na wzór Halo: The Master Chief Collection i odnowienie znaku towarowego może być z tym związane. Choć do tej pory nie otrzymaliśmy oficjalnej zapowiedzi, taki krok byłby dość rozsądny. Warto przypomnieć, że na PC nie ogramy aż dwóch głównych odsłon serii oraz spin-offu Judgment – odświeżenie starszych gier pozwoliłoby PeCetowcom na nadrobienie wszystkich najważniejszych przygód Marcusa Fenixa.

Oczywiście bardzo możliwe, że odnowienie znaku towarowego nie ma związku z przewijającymi się w plotkach remasterami. Takie działania są dziś standardem w przypadku dużych marek.

A jeśli zamiast remasterów marzy Wam się nowa odsłona cyklu, lepiej uzbroić się w cierpliwość. The Coalition obecnie rozwija pewien poboczny projekt.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie