Gears of War 4 – święta nadciągają

Gears of War 4 – święta nadciągają
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Darmowe DLC z mapami już niebawem.

Już 13 grudnia do pobrania będą dwie nowe mapy w Gears of War 4: Speyer oraz Glory. Pierwsza z nich będzie przedstawiać scenerię przed wojną z Locustami. Jej wyróżnikiem ma być otwarty teren, co da możliwość wykazania się snajperom w walce na odległość. Z kolei Glory zawierać będzie sporych rozmiarów fortecę, idealne miejsce do walki na krótki dystans oraz takiej, gdzie wykorzystywać się będzie osłony.

Dwie nowe mapy zastąpią lokacje Gridlock oraz Relic – takie są zasady w kwestii darmowego dostępu do nowych map w Gears of War 4. Areny pojawiają się bowiem tylko na pewien czas. Jeśli jednak chcielibyście wrócić do poprzednich map, których już nie ma, musicie wykupić przepustkę sezonową lub kupić mapy oddzielnie.

Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli pobrać mapy wcześniej, a mianowicie 6 grudnia. Ponadto dostaną dodatkowe punkty doświadczenia grając pomiędzy 6 a 13 grudnia. Microsoft podał, że posiadacze przepustki dostaną jeszcze inne bonusy, ale szczegółów póki co nie znamy.

Wydawca gry zapowiedział już wcześniej, że pakiet dwóch map będzie dodawany raz na miesiąc. Ogólnie ma być ich aż 24. To jednak nie wszystko.

W ramach świąt zapowiedziane jest tak zwane wydarzenie Gearsmas z nową zawartość. Spodziewamy się tutaj nowych wersji dobrze znanych broni, a także nietypowych skinów dla postaci.

Poniżej znajdziecie z kolei zwiastuny dwóch nowych map, które już niebawem trafią do multi w Gears of War 4.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie