Twórcy Elden Ring szykują kilka gier. Jedna może ukazać się niedługo

Elden Ring - grafika z okładki
Newsy PC PS5 Xbox Series

Studio From Software oficjalnie potwierdza, że pracuje nad kilkoma grami jednocześnie. Jedna z nich powstaje już zresztą od paru ładnych lat.

Słynny Hidetaka Miyazaki poinformował, że jeden z projektów znajduje się już w ostatnich stadiach rozwoju. Produkcja powstawała wraz z Elden Ring, Sekiro: Shadows Die Twice oraz Deracine, a teraz pozostaje jedynym projektem From Software z tamtego okresu, który do teraz nie został ujawniony.

Co więcej, studio szykuje też inne gry, których reżyserem nie jest Hidetaka Miyazaki. Deweloper potwierdził, że From Software rozwija obecnie kilka innych produkcji, ale na razie nie może o nich wspominać.

Przede wszystkim, w przyszłości pojawią się kolejne aktualizacje Elden Ring.
Poza tym, jak już mówiłem, oprócz tytułów, które sam reżyseruję, pracuję nad wieloma grami innych reżyserów, ale nie jestem jeszcze na etapie, na którym mógłbym mówić o nich szczegółowo.

– powiedział Hidetaka Miyazaki w rozmowie z 4Gamer

Miyazaki przyznał również, że szykuje swój kolejny projekt. Reżyser zamierza zająć się bardziej nietypowymi pod względem klimatu produkcjami

Jako reżyser już pracuję nad kolejnym tytułem. W perspektywie średnio i długoterminowej chciałbym pracować nad bardziej abstrakcyjną fantastyką niż dotychczasowe tytuły. W trakcie tworzenia gier fantasy z gatunku RPG akcji, w tym Elden Ring, wciąż gromadziłem pomysły i obrazy fantasy, które nie pasują do tego formatu, i chciałbym je gdzieś zebrać i wyeksponować.

– wspomniał w innej części wywiadu

Na kolejną grę Miyazakiego przyjdzie nam poczekać parę lat, ale nie oznacza to, że From Software zostawi swoich fanów z niczym. Niedawno do sieci wyciekły informacje o kolejnej produkcji tego studia.

Wiele wskazuje na to, że nowy projekt słynnego zespołu to kontynuacja serii Armored Core. Wyciekły nawet zrzuty ekranu, które pozwalają rzucić okiem na ten tytuł. Oczywiście gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana i niewykluczone, że kolejną propozycją od FromSoftu będzie coś innego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie