Frakcja Podżegaczy w popularnej sieciowej grze akcji

Zobaczcie, co potrafią Podżegacze.

Twórcy Crossout prezentują Podżegaczy – siódmą frakcję w grze. Ich debiut nastąpi wraz z aktualizacją 0.9.0, jednak już teraz, za sprawą wydarzenia “Punkt zapalny”, gracze mają możliwość wypróbowania niektórych elementów ich wyposażenia. Rozpoczynające się 23 stycznia wydarzenie wprowadza do gry nowe, tymczasowe zasoby – Zapalniczki. Można je wymienić na przedmioty dekoracyjne, a także części pojazdów i uzbrojenie nowej frakcji.

Ognista religia

Podżegacze to czcząca ogień sekta, której postapokaliptyczni szamani głoszą posiadanie nadprzyrodzonych mocy. W walce jednak preferują znacznie bardziej przyziemne rozwiązania. Ich arsenał pełen jest potężnych broni, jak miotające zapalające pociski katapulty czy niszczycielskie miotacze płomieni. Palenie wszystkiego na swojej drodze oraz głoszenie płomiennych kazań, zarówno swoim wyznawcom, jak i wrogom to ich główne zajęcia.

Nowości

Jedną z najciekawszych nowinek, którą już teraz można zdobyć i wypróbować, jest wyrzutnia harpunów. Dzięki niej gracze mogą zaczepić swój pojazd liną o elementy otoczenia oraz inne pojazdy – zarówno wrogie, jak i sojusznicze. Daje to ogromne możliwości – od wyciągania unieruchomionych przyjaciół spod ostrzału, przez zaciąganie wrogów ku ostrzom pił łańcuchowych, aż po spuszczanie się na linie z krawędzi mostu, by urządzić zasadzkę. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Wśród pozostałych nowości znajdziemy majcher, nabite kolcami koło, które doskonale sprawdza się w zwarciu. Niemniej przydatna jest strzelba Junkbow, najpotężniejsza w swojej klasie. Nowa kabina to z kolei propozycja dla graczy, którzy chcą stworzyć średniej wielkości pojazd wyposażony w sprzęt Podżegaczy.

Dostęp do wydarzenia mają wszyscy gracze Crossout.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.