Pokaz multiplayer Forza Horizon 5, a w nim battle royale, nowe tryby i inne ciekawostki

Forza Horizon 5 - samochód
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Forza Horizon 5 przedstawili graczom kolejny zrzut informacji o grze. Tym razem skupiono się na rozgrywce wieloosobowej i nowościach, które w niej znajdziemy.

Powróci wiele wariantów zabawy z poprzedników. Pojawią się standardowe wyścigi, konwoje, specjalne wyzwania grupowe i cała masa innych, bardziej i mniej rozbudowanych opcji rozgrywki multiplayer.

Znalazło się również miejsce na te ciekawsze tryby. Warto tu wymienić chociażby Eliminator, który jest swoistym battle royale w świecie Forza Horizon 5. Gracze jeżdżą w nim po stale zmniejszającej się strefie i zdobywają coraz to lepsze auta. Celem rozgrywki jest odpadnięcie z niej jako ostatni śmiałek

W grze pojawi się także wiele nowych trybów oraz pomniejszych usprawnień. Jeśli czekacie na nową Forzę Horizon, koniecznie sprawdźcie kolejny odcinek Let’s Go od Playground Games.

Jeśli macie już dość pokazów rozgrywki i chcecie zapoznać się z czymś bardziej nietypowym, sprawdźcie ten materiał z Forza Horizon 5. Osoby lubujące naturę, spokój i sielskie klimaty powinny być z niego zadowolone.

Gra zadebiutuje 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Ogramy ją także w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie