Forza Horizon 5 - samochód

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pokaz multiplayer Forza Horizon 5, a w nim battle royale, nowe tryby i inne ciekawostki

Twórcy Forza Horizon 5 przedstawili graczom kolejny zrzut informacji o grze. Tym razem skupiono się na rozgrywce wieloosobowej i nowościach, które w niej znajdziemy.

Powróci wiele wariantów zabawy z poprzedników. Pojawią się standardowe wyścigi, konwoje, specjalne wyzwania grupowe i cała masa innych, bardziej i mniej rozbudowanych opcji rozgrywki multiplayer.

Znalazło się również miejsce na te ciekawsze tryby. Warto tu wymienić chociażby Eliminator, który jest swoistym battle royale w świecie Forza Horizon 5. Gracze jeżdżą w nim po stale zmniejszającej się strefie i zdobywają coraz to lepsze auta. Celem rozgrywki jest odpadnięcie z niej jako ostatni śmiałek

W grze pojawi się także wiele nowych trybów oraz pomniejszych usprawnień. Jeśli czekacie na nową Forzę Horizon, koniecznie sprawdźcie kolejny odcinek Let’s Go od Playground Games.

Jeśli macie już dość pokazów rozgrywki i chcecie zapoznać się z czymś bardziej nietypowym, sprawdźcie ten materiał z Forza Horizon 5. Osoby lubujące naturę, spokój i sielskie klimaty powinny być z niego zadowolone.

Gra zadebiutuje 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Ogramy ją także w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się