Zrelaksujcie się z Forza Horizon 5. Twórcy prezentują materiał dla miłośników natury

Forza Horizon 5 - zrzut ekranu z gry
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy nadchodzącego Forza Horizon 5 przygotowali dość nietypowy materiał promocyjny. Słyszymy w nim dźwięki meksykańskiej natury.

Dosłownie – na słuchaniu się kończy. Filmik prezentuje nam tylko kilka zrzutów ekranu z wybranych lokacji, a gracze mogą za to posłuchać sobie dźwięków z niektórych biomów. Choć nie jest to coś, czego oczekiwałaby większość fanów serii, trzeba przyznać, że materiał jest wyjątkowo niestandardowy.

Dobór treści do powyższego filmu nie jest jednak przypadkowy. Mapa w Forza Horizon 5 będzie dość dzika, więc nic dziwnego, ze twórcy chcą zadbać o dobre odwzorowanie klimatu. Meksyk to jednak Meksyk.

No i zwróćmy też uwagę, że załączone wyżej nagranie jest całkiem przydatne. Jeśli – przykładowo – macie problemy ze snem, możecie puścić sobie dźwięki natury z FH5 w tle. Istnieje cień szansy, że pomogą Wam szybciej usnąć. A jeśli nie, cóż, może chociaż trochę się zrelaksujecie. Zawsze coś.

Gra zadebiutuje 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Będzie także dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Jeśli chcecie zapoznać się z wstępną, udostępnioną jakiś czas temu listą samochodów dostępnych w grze, znajdziecie ją w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie