Forza Horizon 5 przeciek

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forza Horizon 5 ma nas zabrać do upalnego regionu świata

Nie przynosimy dobrych wieści dla osób, które liczyły na azjatycką lokację w Forza Horizon 5. Gra rzekomo zabierze nas do jednego z państw w Ameryce.

Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia wskazujące, że Forza Horizon 5 nie zaprezentuje graczom Japonii. Prezentacja gry miałaby odbyć się niedługo, a za docelową lokację nadchodzącej samochodówki wskazywało się między innymi Portoryko. Teraz mówi się o jeszcze jednym państwie.

Znani dziennikarze i informatorzy, Jeff Grubb i Jez Corden, delikatnie zasugerowali, że nową Forzę umiejscowiono w Meksyku. Co więcej, plotkom zawtórował serwis WindowsCentral, dla którego zresztą pracuje Jez Corden.

Windows Central wspomina, że nie może potwierdzić tych informacji, ale źródła portalu również wskazują na Meksyk. Lokacja ta brzmi dość prawdopodobnie i chyba nikogo specjalnie nie zszokowałby taki wybór. Nie jest to może najbardziej ekscytujący kraj dla fanów wyścigów, ale z pewnością znajdzie swoich zwolenników.

Niemniej nadal nie jest to oficjalnie potwierdzona wieść i warto poczekać do oficjalnej prezentacji gry.

Przypomnę, że – według plotek – FH5 najpewniej zobaczymy na tegorocznym E3. Microsoft pojawi się na konferencji i dodatkowo na zapowiedź nowej Forzy Horizon czekamy już dość długo. Co więcej, o zbliżającej się prezentacji tytułu mówi się już od paru miesięcy. Pokaz na E3 jest więc najbliższym i przy tym najbardziej prawdopodobnym terminem ujawnienia produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się