Forza Horizon 5 - miniaturka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forza Horizon 5 rzekomo bez oczekiwanej lokacji, ale z szybką prezentacją

Jeśli czekacie na Forza Horizon 5 w Japonii, możecie się zawieść. Nowe doniesienia wskazują, że gra zabierze nas do innego kraju, ale szybko zobaczymy ją w akcji.

Jakiś czas temu do sieci wyciekła domniemana mapa z nowej Forzy Horizon. Przedstawiała ona lokacje z Japonii i wyglądała bardzo wiarygodnie. Wówczas wiele osób uznało za pewnik, że w nowej odsłonie odwiedzimy piękną Azję. Jeśli cieszyliście się z tej wieści, chyba warto nieco zmienić swoje oczekiwania.

Znany informator branżowy i dziennikarz, Jeff Grubb, wspomniał, że w Forza Horizon 5 nie zobaczymy Japonii. O ile nadal nie jest to potwierdzona informacja, Jeff Grubb to wiarygodne źródło przecieków i wewnętrznych informacji. Ujawnił on między innymi istnienie Mass Effect: Legendardy Edition na długo przez oficjalną prezentacją.

Co więcej, podobnie o sprawie wypowiada się paru innych informatorów. Wśród innych, prawdopodobnych lokacji wymienia się chociażby Portoryko lub chłodniejsze kraje europejskie. Niektórzy przypuszczają, że Playground Games trzyma Japonię w zapasie, jako lokację, którą ujrzymy dopiero wtedy, kiedy nowa generacja rozwinie skrzydła.

Jest jednak coś na pocieszenie. Informatorzy twierdzą, że nową Forzę zobaczymy w akcji już latem, czyli najpewniej na E3 2021. Microsoft pojawi się na konferencji i zapewne będzie miał sporo do pokazania. O ile nadal są to plotki, na pokaz nowej Forzy Horizon czekamy dość długo. Tegoroczne E3 brzmi jak całkiem solidny termin prezentacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się