Forza Horizon 5 z pierwszym dodatkiem. Wyciekła informacja o zawartości

Forza Horizon 5 - wyciekła informacja o planowanym dodatku
Newsy PC Xbox Series XOne

Wyciekła informacja o nowym planowanym dodatku do gry Forza Horizon 5. Gracze najprawdopodobniej dostaną do dyspozycji rozszerzenie z marką Hot Wheels.

Tak przynajmniej wynika z grafiki, jaką zauważył na Steamie jeden z graczy. Obecnie na podstronie gry grafiki już nie ma, nadal pozostał jednak zapis archiwalny. Na nim rzeczywiście widać obrazek z widocznie zaznaczonym logo Hot Wheels. Dodatek ma wejść w skład zestawu premium, w którym niezapowiedziane jeszcze oficjalnie rozszerzenia można kupić niejako w ciemno – choć dziś poznaliśmy już chyba ich urywek.

To nie pierwsza sytuacja, gdy gra z serii sięga po „wsparcie” marki pojazdów wyścigowych. Playground Games sięgnęło po popularne samochodziki już przy tworzeniu dodatków do Forzy Horizon 3. Od tamtej pory trochę się jednak zmieniło – auta Hot Wheels doczekały się m.in. własnego tytułu wyścigowego. Mimo wszystko gracze zgromadzeni na Reddicie patrzą na dodatek raczej z entuzjazmem; wygląda na to, że nie wystąpił jeszcze przesyt popularną marką. Głosy sprzeciwu są tu naprawdę nieliczne – choć trzeba przyznać, że się zdarzają. Gracze wspominają bowiem, że liczyli na coś nowego, a nie powrót do znanych już elementów.

Poszczególne elementy z nowego dodatku nie zostały jeszcze ujawnione. Nadal czekamy zresztą na oficjalne potwierdzenie informacji; jak na razie jedynym źródłem wieści jest wspomniany archiwalny zapis podstrony na Steamie. Być może już niedługo dowiemy się ze stuprocentową pewnością, czy i Forza Horizon 5 ponownie otrzyma pakiet poświęcony Hot Wheels.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie