Forza Horizon 5 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

11 minut rozgrywki z Forza Horizon 5. Urokliwy Meksyk i tuningowanie samochodu

W sieci pojawił się dłuższy zlepek fragmentów rozgrywki z Forza Horizon 5. Na materiale widzimy sporo jazdy i prezentację ulepszania samochodu.

Zbliżamy się do dnia debiutu nowej odsłony Forza Horizon. Twórcy gry niedawno ujawnili rozmiar i wygląd całej mapy, a co chwilę podawane są kolejne ciekawostki ze świata nowej ścigałki.

Szczegóły rozgrywki i obecnych w grze mechanik to jedno, ale gracze potrzebują też bardziej przyziemnych materiałów. W sieci pojawiło się jedenastominutowe nagranie, które ukazuje „czysty” gameplay z Forza Horizon 5. Udostępniony materiał jest w dobrej jakości i w wysokiej rozdzielczości. Jeśli chcecie rzucić okiem na samą rozgrywkę, z pewnością przykuje Waszą uwagę.

Widzimy na nim nie tylko przejażdżkę po świecie gry, ale także pokaz systemu ulepszania pojazdów. Ten nie zmienił się nie do poznania i raczej przypomina to, co mogliśmy oglądać w poprzedniej części. Niektórych rzeczy po prostu nie trzeba zmieniać.

Sama rozgrywka też prezentuje się bardzo dobrze. Forza Horizon znów zachwyca piękną oprawą i światem, a i samochody wyglądają bardzo ładnie. Rzecz jasna filmik na YouTube nie do końca oddaje jakość grafiki, ale daje dobry pogląd na to, jaką ewolucję przeszła marka w nowej odsłonie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się