Forza Horizon 3 na PC – screeny w wysokiej rozdzielczości

Forza Horizon 3 na PC – screeny w wysokiej rozdzielczości
Newsy PC XOne

Oto Forza Horizon 3 na PC w pełnej krasie.

W sieci ukazały się nowe screeny prezentujące Forza Horizon 3 w wersji na komputerach. Zostały one wykonane w ustawieniach Ultra oraz w rozdzielczości 4K – prezentują więc najwyższą jakość detali.

Dla przypomnienia dodamy, że produkcja debiutuje dzisiaj na Xboksie One oraz komputerach z systemem Windows 10. Kupując jedną wersję gry (w wersji cyfrowej poprzez Microsoft Store) zyskujecie dostęp do gry na jednej jak i drugiej platformie.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z Forza Horizon 3 na PC, a jeśli chcecie zobaczyć te same zdjęcia w pełnym 4K, zapraszamy tutaj.

Forza Horizon 3 – ustawienia graficzne, jakie pozmieniamy na PC i nowy gameplay

Forza Horizon 3 pozwoli dostosować jakość cieni, MSAA, refleksów i innych efektów. Zdecydujemy też, czy chcemy widzieć na ekranie liczniki fps-ów. To oczywiście mały wycinek całości. Tak prezentują się wszystkie możliwości:

Forza Horizon 3 - podstawowe opcje graficzne.
Forza Horizon 3 – podstawowe opcje graficzne.
Forza Horizon 3 - zaawansowane opcje graficzne.
Forza Horizon 3 – zaawansowane opcje graficzne.

Forza Horizon 3 – za kulisami wyścigów i sporo rozgrywki

Forza Horizon 3 Play & Learn with Turn 10 StudiosJoin us as Turn 10 Studios shows live gameplay, studio footage, and answers questions on Forza Horizon 3, as well as chance to win prizes. www.twitch.tv/expertzone_community

Opublikowany przez Microsoft ExpertZone na 20 wrzesień 2016

Recenzje Forza Horizon 3 i wszystko co najlepsze w zwiastunie premierowym

Czekacie na Forza Horizon 3? Zapraszamy na zwiastun premierowy, który jeszcze bardziej rozgrzeje serca amatorów szybkości i szaleństwa na czterech kółkach.

Poniższy filmik wypchano efektownymi scenami, pokazującymi różne rodzaje nawierzchni, samochodów oraz jazdę w dzień jak i w nocy. Powrót serii wypadł naprawdę znakomicie, o czym świadczy średnia z 44 recenzji zebranych przez serwis Metacritic. To naprawdę wysokie 90/100.

Recenzenci docenili świetnie zaprojektowane trasy oraz otoczenie, mieszankę jazdy terenowej i asfaltowej, dobry system nagród oraz sterowanie. Redaktor IGN pisze wręcz o mistrzostwie, jeśli chodzi o wyścigi z otwartym światem. Forza Horizon 3 jest większa i lepsza od poprzednika, zatem jeśli lubicie takie klimaty, tylko czekać na premierę.

Recenzje Forza Horizon 3 – wybrane oceny:

  • Digital Spy – 10/10
  • God is a Geek – 9,5/10
  • IGN – 9,5/10
  • Gameblog.fr – 9/10
  • Destructoid – 9/10
  • Attack of the Fanboy – 9/10
  • Hardcore Gamer – 9/10
  • GameSpot – 9/10
  • Polygon – 8,5/10
  • CGMagazine – 8/10

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie