Forza Horizon 3 – po nowej aktualizacji można stracić zapisy gier. Jak temu zapobiec?

0 komentarzy

Tytuł otrzymał również paczkę kolejnych samochodów.

Wczorajsza aktualizacja Forza Horizon 3 może okazać się zgubna w skutkach dla posiadaczy komputerów PC. Twórcy gry udostępnili bowiem przez pomyłkę build gry kończący się numerem .37.2. Nie dość, że wymagało to pobrania całej gry od nowa (53 GB), to jeszcze niesie ryzyko skasowania zapisów gry.

Obecnie wszystko zostało już naprawione i aktualizacja podnosi naszą wersję Forza Horizon 3 do tej kończącej się numerem .35.2. Kto jednak nadal posiada na swoim dysku twardym pomyłkową wersję, musi ją skasować i ponownie pobrać wszystkie gigabajty na nowo… Deweloperzy podkreślają również, że zapisanie stanu gry na wersji .37.2. usunie nasze wcześniejsze save’y! Lepiej zatem tego nie robić.

Co ciekawe, udostępniony przez pomyłkę build .37.2. zawiera w swoim kodzie listę samochodów, które pojawią się w Forza Horizon 3 w przyszłych dodatkach. Kto chce ją przejrzeć, niech zajrzy w to miejsce.

Tymczasem tytuł otrzymał nową paczkę samochodów nazwaną Rockstar Energy Car Pack. Jest ona darmowa dla posiadaczy przepustek sezonowych oraz dostępna oddzielnie dla pozostałych graczy za 32,49 zł.

Ten dodatek zawiera 7 nowych samochodów do zebrania, ścigania się oraz modyfikowania, w tym BMW i8 2015, Bentley Bentayga 2016, Ford #11 Rockstar Energy F-150 Trophy Truck 2014, Ford Falcon XA GT-HO 1972, Nissan Skyline GTS-R (R31) 1987, Radical RXC Turbo 2015 oraz Volvo V60 Polestar 2015. Gdy zakupisz pakiet, jednorazowo otrzymasz możliwość darmowego dodania każdego z samochodów do swojego warsztatu Forza Horizon 3 bez kosztów w postaci używanych w grze kredytów. Dodatek ten jest jednym z sześciu comiesięcznych pakietów z samochodami będących częścią przepustki samochodowej Forza Horizon 3 – czytamy opis DLC w sklepie Microsoftu.

Poniżej zwiastun dodatku:

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się