Do Fortnite trafi kolejna kultowa postać PlayStation oraz wyzwanie z nią związane

Fortnite - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W plikach Fortnite odnaleziono wskazówki dotyczące pojawienia się postaci z Uncharted w grze. Można spodziewać się nowych skinów, a także specjalnego wyzwania nawiązującego do serii gier znanych z konsol PlayStation.

Użytkownik Twittera @Egyptian_Leaker, który w przeszłości był źródłem niejednego przecieku dotyczącego popularnego Fortnite’a, podzielił się w sieci wzmianką na temat odkrycia w grze wyzwania o treści „Zabierz skarb, używając mapy skarbów Uncharted” (tłumaczenie z angielskiego). Natrafił również na informacje dotyczące dwóch skinów powiązanych z wydarzeniem.

Debiut nowej zawartości miałby mieć premierę na dzień przed premierą filmu Uncharted, w którym główne role grają Tom Holland oraz Mark Walberg. Oznaczałoby to, że w stosunkowo krótkim okresie największa produkcja Epic Games otrzyma nową zawartość nawiązującą do kinowej premiery, w której wystąpił pierwszy z wymienionym aktorów.

Przypominam, że nowy sezon wystartował wraz z wprowadzeniem do arsenału web shooterów, pozwalających bujać się po pajęczynach niczym Spider-Man. Od niedawna gracze mogą nabyć także specjalne skórki przedstawiające niejedną postać znaną z pajęczej części świata wykreowanego przez Marvela.

Fani Uncharted, przyciągnie Was to do Fortnite, jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie