Peter Griffin i Solid Snake trafią do Fortnite? Rozdział 5. nadchodzi

Fortnite
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Forntite wielokrotnie przyciągał graczy znanymi postaciami, którymi można było zagrać. Nie inaczej będzie, teraz gdy nadchodzi rozdział 5. sezon 1. Według plotki w grze mają pojawić się kolejni bohaterowie. Ucieszą na pewno fanów klasyków z PlayStation, jak i animacji Family Guy. Zgadniecie, o kogo chodzi? Na pewno tak.

Fortnite i nowi bohaterowie

Rozdział 5: Sezon 1 ma zostać uruchomiony już w najbliższą niedzielę — tak przynajmniej głosi plotka. Co ciekawe, do sieci wyciekło również zdjęcie przepustki sezonowej ze sklepu dostępnego na konsolach Microsoftu. Widnieje na nim kilku bohaterów, a to tym samym zdradza nowości w grze w nadchodzącym rozdziale. Tak, będą nowi bohaterowie.

Do gry ma trafić Peter Griffin znany z animacji Family Guy, a także Solid Snake z serii gier Metal Gear Solid. Ta informacja podekscytowała graczy, choć nie jest to jakoś szczególnie zaskakujące. Peter był kojarzony z Fortnite od lat, a swego czasu znaleziono nawet zasoby w kodzie gry świadczące o jego obecności. Solid Snake z kolei ma na koncie angaż w innych produkcjach, niekoniecznie od Sony. Znalazł się w Super Smash Bros od Nintendo.

Przestoje serwera zaplanowane są na sobotę, 2 grudnia, a wydanie nowego rozdziału oczekiwane jest 3 grudnia o godzinie 6:00 czasu wschodniego. Już 2 grudnia o 14:00 czasu wschodniego odbędzie się wydarzenie na żywo, określone mianem „Wielki Wybuch”, z udziałem Eminema i innych artystów. Wydarzenie będzie dostępne jako osobna playlista, a gracze mogą dołączyć i wyposażyć się w wybrane przedmioty kosmetyczne. Istnieje spore ryzyko, że Fortnite OG nie pozostanie jako osobna playlista po wprowadzeniu Rozdziału 5.

Swoją drogą, pamiętacie, jak do Fortnite zawitał Wiedźmin? Choć to oczywiście niejedyna gra, w której zobaczyliśmy Geralta, to ten angaż był świetny.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie