Wiedźmin wraca do Fortnite? W grze pojawić się ma uwielbiana postać

Wiedźmin ma powrócić do Fortnite. Tym razem chodzi o uwielbianą postać
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wiedźmin już raz pojawił się w Fortnite, ale wiele wskazuje na to, że to nie koniec. Tym razem do gry może trafić kolejna postać i to niemal równie ważna, co sam Geralt.

W ubiegłym roku Epic Games dość mocno zaskoczyło fanów Fortnite. Do gry trafił wtedy Geralt z Rivii, dzięki czemu staliśmy się świadkami kolejnej zaskakującej kolaboracji. Postacie z Dead Space czy Resident Evil nawet kilkukrotnie nawiedzały sklep w grze, a teraz w podobnym stylu powrócić ma marka Wiedźmina. Bynajmniej nie chodzi znów o Geralta.

Nowe poszlaki w tej sprawie prezentuje insider dobrze zaznajomiony z hitowym battle royale od Epica, iFireMonkey. Jak na Twitterze donosi Shiina (która otrzymała te wieści od wymienionego właśnie leakera), do Fortnite niebawem zawita nie kto jak Ciri!

Ciri z Wiedźmina 3 najprawdopodobniej wkrótce pojawi się w Item Shopie!!! Ikona gracza z jej twarzą została dodana w dzisiejszej aktualizacji, a ikona jest częścią zaszyfrowanego zestawu!

czytamy we wpisie na Twitterze

Wiele wskazuje na to, że nowa skórka może trafić do gry już niebawem. Wątpię, aby chodziło o Chapter 5, skoro w czerwcu rozpoczął się aktualnie trwający rozdział. Być może Wiedźmin powróci do gry mniej więcej przy okazji kolejnej większej aktualizacji, zapewne zaplanowanej na połowę aktualnie trwającego sezonu.

Z innej beczki – fani Fortnite mogą już teraz odbierać darmowe przedmioty do gry, o ile tylko posiadają PS Plusa!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie