Fortnite na Halloween, czyli Koszmarów Czas 2018. Oto szczegóły zabawy

Epic Games publikuje informacje na temat atrakcji, jakie czekają na fanów Fortnite z okazji Halloween. 

Najbliższe dni będą wypełnione mrocznymi wyzwaniami. Twórcy Fortnite przygotowali specjalne atrakcje zarówno w trybie Battle Royal, jak i w kampanii Ratowanie Świata.

BATTLE ROYALE

W tej koszmarnej porze roku zmierzycie się z potworami Sześcianu w zupełnie nowej wariacji Battle Royale. Do zwalczania tych pokrak daliśmy wam sześć nowych broni, na przykład Sześciostrzałowca i kuszę Łowca Biesów. Rozwalajcie biesy Sześcianu oraz Fragmenty, zbierajcie pozostałe po nich łupy i przetrwajcie ataki pozostałych graczy.

Zadbajcie o to, by stosownie wyglądać, gdy mrok ogarnie świat, i zaopatrzcie się w nowy strój Piekielny Szeryf. Ten reaktywny strój odzwierciedla postępy w grze, co pozwoli wam pokazać swoje umiejętności w wielkim stylu. Strój ten przechodzi z jednego stylu w drugi, zależnie od obrażeń zadanych przeciwnikom (żywym i komputerowym) i tego, jak długo uda wam się przetrwać. Piekielny Szeryf zawiera również plecak Sześcian Skowany, a w sklepie możecie również nabyć kilof Mroczny Okruch. Oba te przedmioty również są reaktywne.

Fortnite Halloween

Fortnite: Koszmarów Czar oferuje specjalny zestaw darmowych wyzwań. Za ukończenie każdego z zestawów wyzwań otrzymacie nowy przedmiot kosmetyczny w grze.

Oto pierwszy zestaw wyzwań:

  • Zniszcz potwory Sześcianu
  • Zadaj obrażenia potworom Sześcianu z karabinów szturmowych lub pistoletów
  • Odwiedź skażony obszar w różnych meczach
  • Zatańcz przed różnymi gargulcami

Wracajcie regularnie, gdyż co kilka dni znajdziecie nowy zestaw wyzwań i nagród! Jeśli zdołacie ukończyć ostatni zestaw wyzwań, otrzymacie w nagrodę lotnię Mroczny Parowóz!

Fortnite Halloween

RATOWANIE ŚWIATA

Upiorny krajobraz Heksylwanii powraca… Zbadajcie świat, którego oblicze odmienił Koszmarów Czar. Rozegrajcie wiele zestawów zadań fabularnych i zdobądźcie nowe nagrody, zwalczając zmory wspólnie ze znajomymi.

Oto przedsmak atrakcji, jakie pojawią się w kampanii Ratowanie Świata podczas wydarzenia Koszmarów Czar:

  • Mózgowiec Jonesy i Czaszkownica Ramirez (dla Fundatorów za darmo)
  • Nowi i powracający bohaterowie wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar.
  • Zestaw broni Rat Rod
  • Oraz parę innych niespodzianek po drodze…
Fortnite Halloween

Jeśli podczas wydarzenia zakradniecie się do sklepu okolicznościowego, możecie zgarnąć straaaszne lamy za okolicznościową walutę – cukierki! Cukierki możecie zdobyć za wykonywanie wątków zadań, które pojawią się w dwóch partiach, oraz wydać na zakup przedmiotów z przerażającej kolekcji.

Źródło: Epic Games

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.