Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Parodia PUBG vs Fortnite. Chcecie się pośmiać? Oglądajcie

Od wielu miesięcy trwa zawzięta rywalizacja na poletku Battle Royale. Która gra jest lepsza – Fortnite czy PUBG? Choć Fortnite ma zdecydowanie większą grupę odbiorców, nie oznacza to wcale, że PUBG nie jest wart uwagi. Swoje trzy grosze w sporze dodaje Nukazooka – zespół youtuberów, którzy specjalizują się w tworzeniu zabawnych filmików-adaptacji gier wideo. Tym razem w obroty wzięli właśnie dwa popularne Battle Royale. Jak to się skończyło?

PUBG vs Fortnite: YouTube rozstrzyga

W nowym wideo od zespołu Nukazooka, które znajdziecie na końcu tego tekstu, przedstawiono tym razem walkę na śmierć i życie między Fortnitem i PUBGiem. Filmik zaczyna się scenami poważnych starć na karabiny, wyjętymi wprost z Playerunknown’s Battlegrounds. W pewnym jednak momencie powaga zaczyna ustępować miejsca komizmowi, a wszystko to wraz z zainicjowaniem walk na patelnie. Strefa wyłączności PUBG zaczyna się jednak zacierać w momencie, gdy na scenę przybywa BattleBus wraz z graczami ze świata Fortnite. Przystępujemy więc do walki z użyciem inżynierii, to znaczy ze znanym z Fortnite budowaniem osłon, takich jak wysokie mury.

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

PUBG wygrywa z Fortnite realizmem

W filmiku dwuosobowy zespół PUBG nieźle daje sobie radę w obliczu zagrożenia jakim jest TeamFortnite, jednak gdy napotyka czerwonookiego gracza, wyzwanie nabiera mocy i tempa. W wyniku kurczącej się strefy, jedna z postaci świata PUBG umiera, podczas gdy druga ostatecznie dopada przeciwnika z Fortnite. Wideo zostało zrealizowane z dużym rozmachem i nie zabrakło w nim doskonałych efektów specjalnych sprawiających, że film już od pierwszych sekund nie pozostawia wątpliwości, z jakimi grami mamy do czynienia.

Fortnite i płaczący gracze

Zespół z Nukazooka nie zapomniał także o takich aspektach jak wpływające na wyniki lagi występujące w grze. Pod koniec dostajemy także pięknie zrealizowaną scenę, która odzwierciedla rzeczywistość, jaką jest biadolenie graczy w momencie, gdy zostają wyeliminowani z gry. Jest więc konkretnie jak i prześmiewczo. Samo zaś wideo jest godne polecenia: powinno wywołać wiele uśmiechu na twarzy:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%