Pierwszy raz możemy zobaczyć, jak walczą nowe postacie do For Honor

Ubisoft prezentuje kolejnych wojowników.

Deweloper ujawnili już w zeszłym tygodniu, że wraz ze startem drugiego sezonu w For Honor, dostaniemy m.in. kolejne postacie. Mowa o Shinobi oraz Centurionie, którzy zostali teraz pokazani na materiałach wideo. Dzięki temu możemy spojrzeć na szybkiego skrytobójcę, który umiejętnie posługuje się kusarigamą, bronią złożoną z ostrza i łańcucha. Centurion to z kolei rycerz klasy hybrid, władający krótkim mieczem.

Jeśli posiadamy Przepustkę Sezonową do For Honor, wraz ze startem nowego sezonu (16 maja) odblokujemy nowych bohaterów za pomocą wirtualnej waluty, jaką jest Stal. Pozostali gracze otrzymają dostęp do Shinobi oraz Centuriona nieco później – będą mogli ich odblokować począwszy od dania 23 maja.

Drugi sezon w For Honor otrzymał nazwę Cień i Potęga. Przyniesie on ze sobą również również darmowe mapy Forge i Temple Garden oraz kolejne zmiany w grze. Ubisoft wspomina też o przedmiotach o epickim poziomie rzadkości.

Shinobi to cisi wojownicy poruszający się z gracją tancerza. Zabijają z precyzją będącą wynikiem treningu prowadzonego przez całe życie.

Centurion widzi pole bitwy tak jak szachownicę. Każdy Wojownik ma swoją część do zagrania i czasem wymagane są ofiary. Taka jest natura wojny i Centurion to pokaże!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: