Cztery filmiki zwiastujące nowe atrakcje w For Honor

Czas na Gorycz i Chwałę.

Przypominamy, że 15 sierpnia wystartuje trzeci sezon w For Honor, który otrzymał nazwę Gorycz i Chwała. Wraz z nim do gry trafią nowe postacie – Gàidhealer oraz Gladiator.


Pierwszy z bohaterów dysponuje bronią o bardzo dużym zasięgu, jakiego nie ma żaden miecz w For Honor. Dodatkowo możemy przełączać się pomiędzy dwoma stylami walki: defensywny wzmocni naszą obronę, a ofensywny pozwoli na zastosowanie lepszych ataków, lecz ograniczy naszą możliwość blokowania ciosów przeciwnika. Gladiator jest natomiast lekko uzbrojonym i bardzo zwinnym osiłkiem.

Jakie mapy? Lokacja Warta to ruiny twierdzy, gdzie jedynie wieża jest w stanie nienaruszonym. Wikińska Wioska przenosi nas do nadmorskiej osady, gdzie możemy zginąć nie tylko z rąk przeciwnika, lecz zostać również zmiażdżonym przez… wielką beczkę najeżoną kolcami (zobaczycie ją na trailerze mapy).

Jeśli posiadacie przepustkę sezonową do For Honor, dostaniecie darmowy dostęp do nowych postaci 15 sierpnia, pozostali gracze będą mogli kupić bohaterów za walutę w grze od 22 sierpnia, płacąc za każdego po 15 tysięcy Stali.

Dwie nowe mapy trzeciego sezonu – Sentinel and Viking Village – będą z kolei udostępnione dla wszystkich graczy już 15 sierpnia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet