Football Manager 2022

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Znamy datę premiery Football Manager 2022. Pokazano też trailer

Twórcy Football Manager 2022 poinformowali, że najnowsza odsłona serii o zarządzaniu drużyną piłkarską zadebiutuje 9 listopada.

Na oficjalnym blogu i koncie Football Manager na Twitterze pojawiła się wiadomość o dacie premiery najświeższej części cyklu. Trafi ona do graczy już 9 listopada, lądując na PC i Xboksie One i Series X/S. Ogłoszeniu towarzyszy krótki trailer reklamujący grę.

Football Manager to seria, w której zarządzamy piłkarską kadrą i kierujemy biznesową strategią zespołu. Nowa odsłona cyklu oferuje sprawdzone rozwiązania, dorzucając garść nowości. Na razie twórcy ze Sports Interactive nie wyjawili wielu informacji na temat ulepszeń i zmian – wiemy jedynie, że w grze pojawi się możliwość kierowania żeńskim zespołem.

W opisie FM 2022 czytamy:

Droga na szczyt i zadziwianie całego świata albo mozolna odbudowa po fatalnych porażkach – to te chwile smakują najlepiej. To ty jesteś architektem przyszłości swojego klubu – jego sukces zależy od ciebie. Daj z siebie wszystko w najważniejszych momentach i zrealizuj marzenia kibiców, aby wkroczyć do galerii sław menedżerskich.

W sierpniu pisaliśmy o problemach twórców produkcji związanych z wykorzystaniem elementów identyfikujących klub Manchester United. W FM 2022 ma nie pojawić się nazwa i logo drużyny.

Warto też wspomnieć, że ruszyła już przedsprzedaż na grę. Jeśli zdecydujemy się na zakup Football Manager 2022 przed 9 listopada, to otrzymamy na Steamie 10-procentową zniżkę. Tym sposobem zamiast 200, zapłacimy za tytuł 180 złotych bez grosza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się