FlatOut 4: Total Insanity oficjalnie. W grze maczają palce twórcy GTA!

Czwarta odsłona serii FlatOut otrzymała podtytuł Total Insanity. Są pierwsze screeny oraz garść informacji.

FlatOut 4: Total Insanity będzie dzieckiem trzech zespołów: Tiny Rebel Games, Kylotonn Entertainment oraz Strategy First. Gra powstaje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Według wstępnych planów, zawita na wspomnianych platformach w 2016 roku.


Pierwsze screeny wyglądają dosyć przeciętnie jak na obecne standardy, lecz trzeba wziąć pod uwagę, że pochodzą z bardzo wczesnej wersji FlatOut 4: Total Insanity. Końcowy produkt może więc zaprezentować się o niebo lepiej. Wierzymy w to gorąco, zwłaszcza, że w szeregach studia Tiny Rebel Games znajdują się doświadczone osoby, które wcześniej brały udział w tworzeniu takich serii jak GTA, Midnight Club, Bioshock oraz Borderlands. Ekipa zatem zacna i na pewno zadba o to, by  FlatOut 4: Total Insanity nie okazał się zwykłym średniakiem.

Deweloperzy zapowiadają również, że podczas tworzenia FlatOut 4 wsłuchają się w głosy fanów i wkrótce pozwolą nam składać propozycje odnośnie tego, czego oczekujemy od nowych wyścigów. Na początek pytają, którą trasę z poprzednich odsłon chcemy zobaczyć w nowej części. No właśnie, czego byście chcieli?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

62 Shares
Share62
+1
Tweet