Final Fantasy XVI zaprezentowane na State of Play. Znamy orientacyjną datę premiery

Final Fantasy XVI - grafika
Newsy PS5

Final Fantasy XVI w końcu doczekało się czegoś konkretnego. Na pokazie State of Play zaprezentowano nowy materiał i podano wstępną datę premiery.

To było niemal pewne. Wyczekiwane Final Fantasy XVI musiało w końcu dostać cokolwiek „konkretniejszego”. O samej grze słyszymy już od dawna, a twórcy regularnie uspokajali nas, nie przedstawiając jednak zbyt wielu nowych informacji. Na szczęście Square Enix dzięki State of Play „dowiozło”. I to w jakim stylu!

Fani z pewnością mogą czuć się wniebowzięci, bo zaprezentowany trailer przedstawia w zasadzie wszystko to, z czego słynie seria. Mamy tu więc wielkie potwory, dynamiczną akcję, wybuchy ogień i… no, sami rozumiecie. Tytuł powstaje już na tyle długo, że w najbliższym czasie powinniśmy dostawać więcej podobnych materiałów, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

Co ciekawe, deweloperzy podzielili się również orientacyjną datą premiery. Final Fantasy XVI ma ukazać się w okolicy lata 2023 roku. No niestety – trochę przyjdzie nam poczekać. Oby tylko twórcy nie zdecydowali się znowu nabrać wody w usta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie