Demo oczekiwanej gry na PS5 do pobrania z PS Store

Final-Fantasy-VXI-Demo
Newsy PS5

Posiadacze konsol PS5 mogą w końcu sprawdzić, jak prezentuje się najnowszy tytuł od studia Square Enix. To konsolowy exclusive Final Fantasy XVI, który póki co wyjdzie jedynie na konsolę od Sony.

W PlayStation Store wylądowało demo szesnastej głównej części bestsellerowej serii japońskich RPG-ów. Mowa o Final Fantasy XVI, którego przedsmak poczujesz klikając w link podany poniżej. Jeśli spodoba się Wam demo, podsyłam też sposób, by kupić pełną wersję gry taniej o kilka dyszek.

Final Fantasy XVI w promocji z tanimi doładowaniami portfela

Pełna wersja gry zadebiutuje na PS5 już za 6 dni (wersja PC nie otrzymała jeszcze daty premiery). Na konsoli produkcja pojawi się 22 czerwca, a za pre-order płacimy w PlayStation Store 339 zł. Możesz jednak kupić grę za 300 zł, jeśli doładujesz portfel promocyjnymi kartami z Instant Gaming:

  • Żeby kupić FFXVI w PS Store, potrzebujesz 339 zł w portfelu. Kup zatem jedną kartę 140PLN oraz dwie karty po 100PLN. Za wszystkie zapłacisz równe 300 zł:
  • 200PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 173,21 zł
  • 100PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 88,80 zł
  • 140PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 122,12 zł
  • 70PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 64,37 zł
  • 50PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 46,60 zł
  • 36PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 33,27 zł
  • 25PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 22,61 zł
  • 15PLN – doładowanie do PlayStation Store – kup za 13,73 zł
PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Pobierz demo Final Fantasy XVI

Wersja demonstracyjna gry jest dostępna pod poniższym adresem. Pozwala ona poznać część wprowadzającą do fabuły, lecz na szczęście to nie wszystko. Specjalnie na potrzeby demo, deweloper stworzył Eikoniczne wyzwanie, dzięki któremu sprawdzimy się w walce.

Dobre jest to, że zapis rozgrywki wykonany w wersji demo można przenieść do pełnej wersji gry. Zatem po jej kupnie zaczniesz od tego samego momentu fabuły. Do premierowej wersji nie przeniesiemy jedynie zapisu z trybu Eikoniczne wyzwanie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie