Spider-Man Bez drogi do domu - Doctor Strange i Peter Parker

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Największe filmowe i serialowe premiery 2021 roku w jednym miejscu. Zobaczcie piękny plakat fana

Filmowe i serialowe premiery 2021 roku pięknie podsumował na Instagramie artysta, który stworzył już wiele autorskich plakatów.

Są bohaterowie Diuny, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, trzech Spider-Manów, Neo, Scarlet Witch, a nawet Geralt. Artysta znany pod instagramowym pseudonimem pabloruizzx podsumował największe premiery 2021 roku w typowy dla siebie sposób – czyli na plakacie. Zobaczcie sami:

Kino w czasach pandemii mocno ucierpiało, dobrze zatem zobaczyć na jednym plakacie, ile wielkich tytułów pojawiło się w zeszłym roku. Nie wszystkie niestety cieszą się dużą popularnością; jeden z największych zawodów na sam koniec roku przyniósł nowy Matrix, którego box office jest daleki od ideału. Warto jednak pamiętać, że nawet mimo trudnych warunków niektóre tytuły po prostu bronią się same. Dotyczy to zwłaszcza Marvela, którego najnowszy Spider-Man bije wszelkie rekordy popularności i osiąga wyniki jak przed pandemią.

Filmowe premiery w 2021, oprócz wspomnianego już Spider-Man: Bez drogi do domu, to m.in. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Kosmiczny mecz: Nowa era, Matrix Zmartwychwstania, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera czy Diuna. Oprócz nich na plakacie pojawili się również bohaterowie i bohaterki seriali takich jak Wiedźmin, WandaVision, a także Falcon i Zimowy Żołnierz.

Co sądzicie o plakacie? Może zabrakło na nim reprezentacji jakiegoś filmu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%