Film Call of Duty. Kto zagra główną rolę?

Reżyser ma już pomysły na aktorów. Film Call of Duty może się udać, ale obsada powinna zaskoczyć czekających na premierę.

Jak podaje zagraniczny serwis Variety, film Call of Duty ma już reżysera i scenarzystę. Nie są to jeszcze oficjalne informacje podane przez Activision Blizzard, ale jeśli się sprawdzą, produkcja może się udać.

Według Variety, reżyserem zostanie Stefano Sollima, który odpowiada za takie filmy jak A.C.A.B., Sicario 2: Soldado i Suburra. Zwłaszcza ten drugi warto wziąć pod uwagę, bowiem jest kontynuację świetnie przyjętego Sicario z 2015 roku. Sicario 2 premierę ma zaplanowaną na czerwiec tego roku. Sollima z kolei ujawnił, że w rolach głównych widziałby takich aktorów jak Tom Hardy oraz Chris Pine. To całkiem dobry prognostyk dla filmu Call of Duty.

Scenarzystą filmu Call of Duty według Variety zostanie z kolei Kieran Fitzgerald, który napisał scenariusz do filmu Snowden. To także całkiem dobra rekomendacja dla filmu, który ma mieć spory budżet.

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy będzie premiera filmu. Nie jest też znane miejsce akcji. Zwłaszcza to drugie ma stanowić kluczowy element produkcji. Nie od dziś wiadomo, że seria Call of Duty rozgrywała się na przestrzeni wielu lat, od II wojny światowej, po odległą przyszłość kampanii Call of Duty Infinite Warfare rozgrywającej się w kosmosie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.