FIFA 23 ma być największą odsłoną serii. Nowe wieści napawają optymizmem

FIFA 22 - piłkarze cieszą się - PG
Newsy

W sieci pojawił się przeciek ujawniający nowe informacje o FIFA 23. Nowa produkcja EA Sports ma być największą częścią w historii cyklu.

Źródła informatora Toma Hendersona wskazują, że w kuluarach o nowej odsłonie serii FIFA mówi się jako o najbardziej rozbudowanej odsłonie serii. Insider ujawnił kilka konkretów nadchodzącej produkcji.

W grze pojawi się Hypermotion 2, czyli kolejne wcielenie technologii wdrożonej w FIFA 22. Gracze mają otrzymać produkcję z ładniejszą oprawą, bardziej złożonymi animacjami oraz usprawnieniami rozgrywki. Ulepszenia dotkną między innymi fizyki uderzeń, dryblingów oraz wyglądu przemieszczenia się drużyn.

W FIFA 23 pojawi się również crossplay, ale najprawdopodobniej zostanie on udostępniony dopiero po premierze gry. Na wspólnych boiskach spotkają się gracze z PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Nie zabraknie też kobiecych klubów piłkarskich oraz rozgrywek FIFA World Cup, ale na więcej informacji na ich temat trzeba jeszcze trochę poczekać.

Powyższe wieści nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Electronic Arts, choć pochodzą z wiarygodnego źródła. Niemniej pamiętajcie, aby na ten moment podchodzić do nich z dystansem.

Niedawno oficjalnie potwierdzono również gwiazdy futbolu, które zagoszczą na okładce FIFA 23 – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie