Nowy zwiastun FIFA 23 ujawnia powrót znanego klubu

FIFA 23 - do gry trafi Juventus. EA potwierdza współpracę
Newsy

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że w grze FIFA 23 pojawi się klub Juventus. Włoski zespół był nieobecny w serii FIFA od paru lat, a teraz znów pojawi się na wirtualnych boiskach EA Sports.

Zapowiedziano również, że w grze pojawi się rodzimy dla zespołu Allianz Stadium. Co więcej, dawny zawodnik klubu, Claudio Marchisio, zostanie nowym członkiem grona FUT Hero. Do grona ambasadorów FIFA 23 dołączył również obecny piłkarz Juventusu, Dušan Vlahović.

Cieszymy się, że możemy potwierdzić nasze głębokie zaangażowanie we włoski futbol poprzez tą ekskluzywną współpracę z Juventusem. Ten fenomenalny klub znaczy tak wiele dla nas i naszych fanów. Dzięki temu EA SPORTS będzie mogło nadal dostarczać najbardziej autentyczne i wszechstronne interaktywne wrażenia z gry w piłkę nożną w grze FIFA 23 i nie tylko.

– powiedział wiceprezes ds. marki FIFA David Jackson
Źródło: VideoGamesChronicle

Z uwagi na umowę klubu z Konami, Juventus nie pojawił się w FIFA 20, FIFA 21 i FIFA 22 w swojej prawdziwej formie, a jako Piemonte Calcio. Teraz włoski klub pozostanie w piłkarskich produkcjach Electronic Arts przez kilka najbliższych lat.

Z okazji ogłoszenia współpracy między EA Sports i słynnym zespołem przygotowano specjalny zwiastun z fragmentami rozgrywki. Obejrzycie go poniżej.

Najnowsza odsłona serii FIFA zadebiutuje już 30 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch (w wersji Legacy).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie