Wiemy, ile waży FIFA 22 na PS5 i kiedy można zacząć pobierać grę

FIFA-22
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Kto kupił FIFA 22 przedpremierowo i chce zacząć grać tuż po uruchomieniu serwerów gry, będzie mógł pobrać “nową gałę” od EA Sports wcześniej. Oto szczegóły.

Fani sportowej serii od Elektroników pewnie już odliczają dni do premiery nowej odsłony FIFA. Tymczasem dochodzą do nas wieści na temat pre-loadu oraz wielkości pliku z grą na PlayStation 5.

FIFA 22 – rozmiar pliku i wcześniejsze pobranie

Jak wynika z poniższego tweeta, plik z grą FIFA 22 w wersji na PS5 waży dokładnie 51,909 GB, lecz jest to rozmiar bez day one patch, czyli premierowej aktualizacji. Musimy zatem doliczyć do podanej liczby jeszcze kilka gigabajtów. Choć rozmiar pliku dotyczy PlayStation 5, podobnego powinniśmy spodziewać się na innych platformach.

Skoro zrobiliście już miejsce na dysku SSD swojej konsoli, grę będziecie mogli pobrać w ramach opcji pre-load 25 września (dla edycji Ultimate) lub 27 września (dla edycji standardowej).

Oczywiście pobranie FIFA 22 wcześniej nie oznacza, że od razu zaczniemy grać. Będzie to możliwe dopiero wtedy, kiedy gra zadebiutuje. Tutaj przypominamy, że edycja Ultimate ma swoją premierę 27 września, a standardowa 1 października.

Wcześniejsze pobranie gry jest świetnym rozwiązaniem dla graczy, którzy nie dysponują zbyt szybkim łączem internetowym. Dzięki temu będą oni mogli wybiec na wirtualne boisko tuż po pierwszym gwizdku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie