FIFA-22

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiemy, ile waży FIFA 22 na PS5 i kiedy można zacząć pobierać grę

Kto kupił FIFA 22 przedpremierowo i chce zacząć grać tuż po uruchomieniu serwerów gry, będzie mógł pobrać „nową gałę” od EA Sports wcześniej. Oto szczegóły.

Fani sportowej serii od Elektroników pewnie już odliczają dni do premiery nowej odsłony FIFA. Tymczasem dochodzą do nas wieści na temat pre-loadu oraz wielkości pliku z grą na PlayStation 5.

FIFA 22 – rozmiar pliku i wcześniejsze pobranie

Jak wynika z poniższego tweeta, plik z grą FIFA 22 w wersji na PS5 waży dokładnie 51,909 GB, lecz jest to rozmiar bez day one patch, czyli premierowej aktualizacji. Musimy zatem doliczyć do podanej liczby jeszcze kilka gigabajtów. Choć rozmiar pliku dotyczy PlayStation 5, podobnego powinniśmy spodziewać się na innych platformach.

Skoro zrobiliście już miejsce na dysku SSD swojej konsoli, grę będziecie mogli pobrać w ramach opcji pre-load 25 września (dla edycji Ultimate) lub 27 września (dla edycji standardowej).

Oczywiście pobranie FIFA 22 wcześniej nie oznacza, że od razu zaczniemy grać. Będzie to możliwe dopiero wtedy, kiedy gra zadebiutuje. Tutaj przypominamy, że edycja Ultimate ma swoją premierę 27 września, a standardowa 1 października.

Wcześniejsze pobranie gry jest świetnym rozwiązaniem dla graczy, którzy nie dysponują zbyt szybkim łączem internetowym. Dzięki temu będą oni mogli wybiec na wirtualne boisko tuż po pierwszym gwizdku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się