Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 19 – gameplay Manchester City vs Manchester United

Zapraszamy na calutki mecz z FIFA 19. Gameplay prezentuje finał Ligi Europy, w którym powalczą Manchester City oraz Manchester United.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć trzy krótkie fragmenty rozgrywki z FIFA 19, które skupiały się na przedstawieniu niektórych nowości w grze, a konkretnie – dynamicznej taktyki, systemu aktywnego prowadzenia piłki oraz wyczucia czasu przy strzałach. Kogo ominęły wspomniane materiały, wszystkie znajdzie w naszej poprzedniej wiadomości. Dzisiaj mamy natomiast coś większego – gameplay z całego meczu!

FIFA 19 – gameplay

Serwis USGamer publikuje gameplay FIFA 19 przedstawiający finał Ligi Europy, w którym o puchar walczą zespoły z tego samego miasta. Możemy spojrzeć na ustawienia dynamicznej taktyki oraz całą otoczkę meczu, łącznie z radością zwycięskiej drużyny, która ustawia się do zdjęć pamiątkowych ze zdobytym trofeum.

Data premiery FIFA 19 została zaplanowana na 28 września 2018 roku. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PS4, Xbox One, Switch, PlayStation 3 i Xbox 360.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%