FAST Racing NEO w 60 klatkach na sekundę. Nowe szczegóły i screeny!

Zakręcone tory, szybkie bolidy i piękne scenerie. Fani prędkości powinni zwrócić uwagę na ten mało znany tytuł, który zadebiutuje w nadchodzącym półroczu.

Wyścigi FAST Racing NEO powstają pod skrzydłami zespołu Shin’en i zostaną wydane na Nintendo Wii U do końca tego roku. Tytuł będzie rozprowadzany cyfrowo, więc znajdziemy go jedynie w eShopie.


Twórcy podzielili się w końcu jakimiś szczegółami technicznymi na temat gry oraz wypuścili piękne screeny. Przede wszystkim zdradzono, że FAST Racing NEO odpalimy w rozdzielczości 720p oraz płynności 60 klatek na sekundę, czyli całkiem nieźle, jak na możliwości konsoli Nintendo.

Gra otrzyma lokalny multiplayer dla maksymalnie 4 graczy oraz rankingowe zmagania online. Studio Shin’en obiecuje, że jeszcze w tym miesiącu zobaczymy pierwsze materiały z rozgrywki. Zapewne zostaną pokazane podczas nadchodzących targów E3. Tymczasem możemy zerknąć na trzy screeny, które pochodzą z wersji alpha tytułu. Jak czytamy na stronie dewelopera, wszystkie zostały wycięte wprost z rozgrywki.

Prawda, że wygląda to zachęcająco?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet