Far Cry 6 – w grze wystąpi aktor z Breaking Bad?

Far Cry 6 – w grze wystąpi aktor z Breaking Bad?
Newsy PC PS4 XOne

O najnowszej odsłonie serii FPS-ów usłyszymy najpewniej już pod koniec tygodnia. Nieoficjalnie wiemy też, że w tytule pojawi się aktor z serialu Breaking Bad Giancarlo Esposito.

Ubisoft zdradziło szczegóły na temat najbliższego pokazu gier. Wydarzenie Ubisoft Forward planowane jest na godzinę 21:00 w niedzielę 12 lipca (choć ogólnie konferencja rozpocznie się o 20:00). Wyjawiono już kilka tytułów, jakie tam zobaczymy. Na oficjalnej liście nie ma Far Cry 6. Jednak zdaniem serwisu Gamereactor, gra pojawi się na pokazie.

Co więcej, zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, w produkcji zagra odtwórca jednej z najważniejszych ról w serialu Breaking Bad Giancarlo Esposito. To by się mogło zgadzać, bo ostatnio sam aktor w wywiadzie dla serwisu Collider wyjawił, że opanował nowy rodzaj aktorstwa na potrzeby niezapowiedzianej jeszcze gry wideo, nad którą pracuje.

Konferencja UbiForward ma rozpocząć się prezentacją takich tytułów jak TrackmaniaTom Clancy’s Ghost Recon BreakpointJust Dance 2020Tom Clancy’s The Division 2. Później w części oficjalnej poznamy szczegóły na temat Assassin’s Creed: ValhallaWatch Dogs: Legion i Hyper Scape. Czy będzie wśród tych tytułów także nowy Far Cry? Tego dowiemy się chyba dopiero w niedzielę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie