Trzecie DLC do Far Cry 6 zadebiutuje na dniach. Czas na Josepha Seeda

Ubisoft - Far Cry 6 - Joseph Seed
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Za kilka dni (lekko niespodziewanie) zadebiutuje Joseph: Collapse, czyli płatny dodatek do Far Cry 6 – jednej z najnowszych gier Ubisoftu. Wcielicie się w nim w antagonistę piątej części cyklu.

Premiera Joseph: Collapse odbędzie się 8 lutego 2022 roku. To ostatnie z trzech zapowiedzianych wcześniej DLC fabularnych, które wchodzą w skład season passa Far Cry 6.

Wejdź w umysł Josepha 8 lutego, kiedy to ukaże się Josheph: Collapse.

Warto nadmienić, że obecnie widoczna na stronie Ubisoftu grafika z harmonogramem nowości w Far Cry 6 może być nieco myląca. Można z bueh wywnioskować, że Joseph: Collapse ma pojawić się dopiero w marcu. Dla lepszej interpretacji dodam, że Vaas: Insanity zadebiutowało 16 listopada, a Pagan: Control 11 stycznia, co pokrywa się z załączonym zrzutem ekranu. Tweet Ubisoftu jest jednak nowszy, więc najwidoczniej zaszły małe zmiany w harmonogramie wydawniczym.

Ubisoft - Far Cry 6 - infografika - harmonogram DLC
Źródło: ubisoft.com

No nic, lepiej się cieszyć tym, że DLC wyjdzie znacznie wcześniej. Przed jego debiutem warto jednak z jeszcze jednego powodu powrócić do FC6 – 2 dni temu pojawił się zestaw misji będących opartych o markę Rambo. Każdy posiadacz gry za darmo może uzyskać do nich dostęp. Poniżej możecie zobaczyć klimatyczny zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie