Far Cry 6 - protagonistka i antagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ile miejsca zajmie Far Cry 6 na PS5? Okazuje się, że całkiem mało

Ujawniono, ile miejsca na PS5 zajmie Far Cry 6. Najnowsza produkcja Ubisoftu na całe szczęście nie wymęczy dysków SSD konsol Sony.

PlayStation Game Size donosi, że FC6 zajmie jedynie 38.945 GB miejsca na dysku. Pamiętajcie jednak, że rozmiar dotyczy wersji gry bez premierowej aktualizacji. Ta może ważyć całkiem sporo, ale jej rozmiar poznamy dopiero bliżej premiery. Warto o niej pamiętać.

Dodatkowo wiemy też, że grę pobierzemy nieco wcześniej. Premiera będzie miała miejsce 7 października, ale pliki zainstalujemy na naszej konsoli już 5 października. Nawet gracze z najwolniejszym internetem dadzą radę zaopatrzyć się w grę nieco szybciej. Oczywiście tylko jeśli zainwestowali w zamówienie przedpremierowe.

Mimo wszystko, rozmiar szóstego Far Cry na PS5 to bardzo miłe zaskoczenie. Gra ma posiadać ogromny, otwarty świat, więc można się było spodziewać, że zajmie nawet ponad 50 GB. Całe szczęście obędzie się bez zbędnego zapychania miejsca na dyskach naszych konsol.

Jeśli gracie na PC, istnieje spora szansa, że gra zajmie dużo więcej miejsca. Pełne wymagania sprzętowe Far Cry 6 znajdziecie w tym artykule. Jeśli chcecie grać na najwyższych ustawieniach, przygotujcie swoje PeCety na mocny wysiłek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się