Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Far Cry 6 – jeszcze dziś zobaczymy gameplay. Konferencja AMD z kilkoma pokazami

Far Cry 6 w końcu doczeka się konkretnego pokazu rozgrywki. AMD zapowiedziało, co zobaczymy na dzisiejszej, ważnej dla rynku konferencji.

Szósta odsłona serii Far Cry to wciąż jedna wielka niewiadoma. O grze nie wiadomo zbyt wiele, choć poznaliśmy już antagonistów i lokację, w której toczyć się będzie akcja. Strzelana piaskownica od Ubisoft w końcu doczeka się prezentacji.

Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się konferencja AMD, na której zobaczymy nowe karty graficzne. Świeży sprzęt od „czerwonych” może sporo namieszać, ale wydarzenie nie ograniczy się tylko i wyłącznie do prezentacji nowych technologii.

Firma zapowiedziała, że w trakcie transmisji ujrzymy kilka gier od partnerów AMD.

Poza Godfall, Dirt 5, World of Warcraft: Shadowlands i Rift Breaker zobaczymy także Far Cry 6. Czerwoni pokażą więc nową piaskownicę od Ubisoft jako pierwsi.

Niestety, nie będzie to raczej zbyt długi pokaz gry. Zapewne ujrzymy krótki i intensywny fragment rozgrywki, który będzie pełnił rolę małej prezentacji mocy urządzeń.

Jest to jednak dość istotne w kontekście kampanii marketingowej całej gry. Udostępnienie jakiegokolwiek gameplayu otworzy Ubisoft furtkę do dalszych prezentacji tytułu i zapewne w ciągu najbliższych tygodni będziemy oglądać FC6 dość często.

Konferencję możecie oglądać na oficjalnym kanale AMD na YouTube w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się