Far Cry 6 – jeszcze dziś zobaczymy gameplay. Konferencja AMD z kilkoma pokazami

0 komentarzy

Far Cry 6 w końcu doczeka się konkretnego pokazu rozgrywki. AMD zapowiedziało, co zobaczymy na dzisiejszej, ważnej dla rynku konferencji.

Szósta odsłona serii Far Cry to wciąż jedna wielka niewiadoma. O grze nie wiadomo zbyt wiele, choć poznaliśmy już antagonistów i lokację, w której toczyć się będzie akcja. Strzelana piaskownica od Ubisoft w końcu doczeka się prezentacji.

Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się konferencja AMD, na której zobaczymy nowe karty graficzne. Świeży sprzęt od „czerwonych” może sporo namieszać, ale wydarzenie nie ograniczy się tylko i wyłącznie do prezentacji nowych technologii.

Firma zapowiedziała, że w trakcie transmisji ujrzymy kilka gier od partnerów AMD.

Poza Godfall, Dirt 5, World of Warcraft: Shadowlands i Rift Breaker zobaczymy także Far Cry 6. Czerwoni pokażą więc nową piaskownicę od Ubisoft jako pierwsi.

Niestety, nie będzie to raczej zbyt długi pokaz gry. Zapewne ujrzymy krótki i intensywny fragment rozgrywki, który będzie pełnił rolę małej prezentacji mocy urządzeń.

Jest to jednak dość istotne w kontekście kampanii marketingowej całej gry. Udostępnienie jakiegokolwiek gameplayu otworzy Ubisoft furtkę do dalszych prezentacji tytułu i zapewne w ciągu najbliższych tygodni będziemy oglądać FC6 dość często.

Konferencję możecie oglądać na oficjalnym kanale AMD na YouTube w tym miejscu.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się