15 minut z DLC Joseph: Collapse do Far Cry 6. Tak prezentuje się dodatek o byciu fanatykiem religijnym

Far Cry 6- Far Cry 5 - Joseph Seed bez koszulki
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie zostało wiele czasu do premiery ostatniego z trzech zapowiedzianych płatnych dodatków do Far Cry 6. Joseph Collapse pozwoli graczom wcielić się w głównego złoczyńcę z okładki piątej części cyklu.

Przed premierą FC6 zapowiedziano, że produkcja Ubisoftu będzie zyskiwać DLC poświęcone złoczyńcom z „trójki, czwórki i piątki”. Vaas i Pagan Min są już odhaczeni, więc przyszła pora na Josepha Seeda. Zobaczcie, jak prezentuje się w akcji rozgrywka z perspektywy jego złowrogiej osoby. Uwaga – osoby posiadające season pass nie muszą nabywać odpłatnie omawianego rozszerzenia.

Przypominam, że DLC Joseph: Collapse do Far Cry 6 zadebiutuje 8 lutego 2022 roku (jutro). Nieoczekiwanie przyspieszono datę jego premiery, o czym wcześniej wspominałem w tym artykule. W związku z tym za kilka godzin trafią do sieci także pierwsze jego recenzje.

Pierwszy fabularny dodatek, który pozwala wcielić się w byłego antagonistę jednej z poprzednich części, Vaas Insanity, zyskał na Metacrtiticu 76 punktów w skali 100. Drugie DLC z serii, Pagan: Control, poradziło sobie nieco gorzej, bowiem może pochwalić się już tylko 66 punktami. Miejmy nadzieję, że Joseph Seed zaspokoi oczekiwania fanów i przebije swoich poprzedników.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie