Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Znamy datę premiery wietnamskiego DLC do Far Cry 5

Przeszliście już całe Far Cry 5? Co? Cztery razy? Nic dziwnego – gra jest świetna, a już niedługo będzie kolejny powód do zadowolenia. Już niedługo do sklepów trafi pierwsze DLC!

Pierwsze DLC do Far Cry 5 – data premiery

O tym, jakie DLC czekają na graczy Far Cry 5 wiedzieliśmy jeszcze zanim owa produkcja pojawiła się na sklepowych półkach. Jak przystało na twórców szalonej gry, także dodatki miały być szalone i mocno zróżnicowane fabularnie. No bo jak inaczej opisać miszmasz wojny w Wietnamie, walkę z kosmitami oraz hordą Zombie? Dotąd mogliśmy jedynie szczerzyć zęby ze szczęścia w oczekiwaniu na te osobliwe dodatki, dziś możemy już nawet zapłakać ze szczęścia. Wszystko dlatego, że znamy datę premiery Mrocznych Godzin: pierwsze kroki ubłoconymi buciorami postawimy w Wietnamie już 5 czerwca.

Mroczne Godziny – DLC do Far Cry 5: premiera

Mroczne godziny – zgodnie z zapowiedzią Ubisoftu – trafią na wszystkie platformy, na których ukazała się gra podstawowa (PC, Xbox One i PlayStation 4) już 5 czerwca, co oznacza, że od dodatku dzieli nas mniej niż dwa tygodnie. Prócz daty, do sieci trafiła także informacja o kwocie, jaką trzeba będzie za tą przyjemność wydać. Mówi się o 12 dolarach, co daje w przybliżeniu 44 polskich złotych. Jeśli kolejne dwa DLC pójdą tym samym cenowym tropem, to wydaje się, że już teraz bardziej opłaca się zakupić Przepustkę Sezonową, wartą 119 złotych na PC oraz około 125 złotych na konsole.

Far Cry 5: Mroczne Godziny – fabuła

Podczas walk w Wietnamie, wcielimy się w znanego z podstawki gry – Wendella Rendlerra – mieszkańca hrabstwa Hope. Czas akcji, jak można przypuszczać, będzie jednak nieco inny niż w podstawce, bo właśnie w czasach wielkich wietnamskich bitew. Ale strzelanie nie będzie celem priorytetowym: jak ujawnił Ubisoft, sporo czasu poświęcimy na przykład na ratowaniu naszych pojmanych przez Wietnamczyków towarzyszy. Ubisoft nie zapomniał także o trailerze z okazji tych dobrych wieści:


Far Cry 5 – DLC do gry

Wiadomo już, kiedy mniej więcej pojawią się kolejne dwie osłony dodatków.

  • Marsjańska pułapka – pojawi się w lipcu (naszym zadaniem będzie ocalić Ziemię przed totalną inwazją obcych i ujść z tej przygody w jednym kawałku)
  • Do licha, zombie! – pojawi się w sierpniu (to siedem scenariuszy opartych na horrorach klasy B, gdzie zmierzymy się z hordami Nieumarłych)

Macie swoją Przepustkę Sezonową, czy wolicie kupować DLC wybiórczo? Dajcie znać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%