Far Cry 3: Blood Dragon za darmo

Far Cry 3: Blood Dragon za darmo
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft po raz kolejny zaskakuje.

W ramach obchodów 30. urodzin Ubisoftu, wydawca co kilka tygodni udostępnia wybrane produkcje za darmo. Tym razem padło na Far Cry 3: Blood Dragon. Grę będzie można pobrać od 9 listopada tego roku.

Co do tej pory udostępniło gratis Ubisoft z okazji urodzin? Na liście znalazły się takie produkcje jak The Crew, Rayman Origins, Książe Persji: Piaski Czasu czy Beyond Good & Evil.

Trzeba przyznać, że taką akcją Ubisoft powinno zjednać sobie trochę graczy. Będziecie pobierać Far Cry 3: Blood Dragon?

Wsteczna kompatybilność Xbox One wzbogacona o Far Cry 3: Blood Dragon

Lista gier dostępnych w ramach funkcji wstecznej kompatybilności na Xboksie One wciąż się rozrasta. Tym razem dodano do niej tylko jeden tytuł, lecz za to z wyższej półki. Mowa o wydanym w 2013 roku przez Ubisoft Far Cry 3: Blood Dragon.

Przypominamy, że Far Cry 3: Blood Dragon jest samodzielnym dodatkiem do trzeciej odsłony popularnej serii FPS-ów. Tytuł przenosi nas do świata wyniszczonego wojną nuklearną, gdzie wcielając się w postać sierżanta Rexa Colta rozwiązujemy tajemnicę pewnej broni biologicznej.

Far Cry 3: Blood Dragon okazało się całkiem grywalną pozycją, która zyskała uznanie wśród recenzentów oraz samych graczy. Według serwisu Metacritic, tytuł zasługuje na notę 80/100, która jest średnią z ponad pięćdziesięciu recenzji. Jeszcze lepiej produkcję widzą gracze. Średnia z ponad 300 opinii wystawionych przez społeczność zebraną wokół serwisu Metacritic to wysokie 8.5/10.

Jak zatem widać, warto sięgnąć po ten tytuł, jeśli jeszcze nie mieliście ku temu okazji. Poniżej przypominamy gorący trailer Far Cry 3: Blood Dragon.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie