Fani Wiedźmina, oto nowy filmik z Geraltem i prezent dla każdego od CD Projekt RED

Z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie.

Seria gier o Wiedźminie obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji Geralt chciałby poprosić Cię na słówko i powspominać stare, dobre czasy, jak również te całkiem nie tak odległe – zachęca polski deweloper do odpalenia poniższego filmiku.

Jest sentymentalnie, przytulnie i łezka potrafi się w oku zakręcić. REDzi mają również prezencik, który przypomni o Geralcie zaraz po odpaleniu komputera. To tapeta, która jest do pobrania w trzech rozmiarach. Zajrzyjcie do galerii poniżej.

Tak naprawdę to nie byłoby mnie tu, gdyby nie ty. Dziękuję ci za wszystko i wiedz, że wszyscy tęsknimy za tobą, drogi przyjacielu – podkreśla Geralt, mówiąc do graczy. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy z naszym bohaterem w Wiedźminie 4!

Kilka dni temu CD Projekt RED zapowiadało również, że z okazji rocznicy serii zobaczymy wcześniej niepublikowane materiały traktujące o grach z Białym Wilkiem. Takich filmików ma powstać kilka, a nad wszystkim pracuje Danny O’Dwyer, były dziennikarz serwisu GameSpot. Poniżej mała zapowiedź, a same materiały mają pojawić się w sieci w połowie września.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.