Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 – zobaczcie, jak zbudować bazę w grze

Bethesda wypuszcza kolejny zwiastun Fallout 76, który skupia się na przedstawieniu modułu C.A.M.P., dzięki któremu będziemy mogli stworzyć własną bazę w grze.

Dopiero co mogliśmy zobaczyć filmik prezentujący multiplayer w Fallout 76, a już w sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji. Tym razem Bethesda przedstawia przenośne urządzenie, dzięki któremu nieźle się urządzimy w postapokaliptycznym świecie.

Fallout 76 – budowanie bazy

Budowanie bazy w Fallout 76 będzie możliwe dzięki C.A.M.P. To Mobilna Platforma Montażu i Budowania, którą kładziemy na gruncie i możemy rozpocząć wokół niej rozstawianie swoich gratów.

Bazę będziemy budować podobnie, jak miało to miejsce w Fallout 4. Stawiamy zatem ściany z różnych surowców, urządzamy wnętrze oraz dbamy, by nie zabrakło energii, która podtrzyma nasz nowy dom.

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

Zwiastun pokazuje ponadto atak wrogów na naszą siedzibę, z wyjątkowo dużą pokraką na czele, przy której pstrykniemy sobie zdjęcie pamiątkowe (o ile zdołamy ją pokonać). Końcówka filmiku jest natomiast iście wybuchowa i to dosłownie – wielki wybuch nuklearny zrywa skórę z postaci i prawdopodobnie całą naszą bazę.

Fallout 76 – data premiery

Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%