Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fallout 76 oficjalnie. Tak prezentuje się najnowsza część serii

Bethesda opublikowała filmik prezentujący Fallout 76.

Dzisiaj rano nie było do końca jasne, jakiego Fallouta dostaniemy i też kiedy pojawi się pierwsza konkretna zapowiedź. Fallout 5? Spekulowaliśmy. Nic z tych rzeczy. Bethesda właśnie oficjalnie zapowiedziała Fallout 76.

Pełną prezentację gry zobaczymy dopiero na E3 2018, a dokładnie 11 czerwca. Dziś musimy zadowolić się krótkim zwiastunem, z którego jednak można już trochę wywnioskować. Co takiego?

Historia gry ma być opowieścią przypadającą na 201 lat przed wydarzeniami z Fallout 3. Ważnym elementem historii ma być tytułowy schron Fallout 76, który zdaje się też widzimy na krótkim zwiastunie.

W tej chwili nie jest jasne, czy będzie to gra nastawiona przede wszystkim na wielogodzinny single player. Niektóre zagraniczne redakcje twierdzą, że wręcze przeciwnie. Czy wciąż będzie to RPG? Tego też nie wiemy. Jak widać, pozostaje czekać do czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się