Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Fallout 76 – konkretny gameplay z nowej gry!

Tak wygląda kolejna odsłona serii.

Nowa część popularnej serii gier zbliża się wielkimi krokami. Tym samym twórcy postanowili podzielić się z graczami trzyminutowym materiałem wideo, który przedstawia elementy rozgrywki.

Na zwiastunie widać wielki świat gry, który jak zapowiadają twórcy, będzie największym w historii serii. Gracze dostaną możliwość sprawdzenia aż sześciu całkiem różnych lokacji, gdzie na graczy czekają wyzwania i rozbudowane opowieści. Co więcej, świat w Fallout 76 ma być aż cztery razy większy od Fallout 4!

Ten, kto uważnie śledzi produkcję Fallout 76 doskonale wie, że narodziło się wokół niej sporo kontrowersji. I nie, tym razem nie chodzi o battle royale, a o przeniesienie gameplay’u praktycznie w całości do sieci. Oznacza to, że grając, każda napotkana przez nas osoba, będzie awatarem innego gracza. Jednych wieść ta cieszy, innych smuci. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jesteśmy świadkami, jak gaming zmienia się na naszych oczach – pokonuje swoisty kamień milowy i sprawia wrażenie, że powoli i z pokorą powinniśmy żegnać się z typowymi produkcjami dla jednego gracza.

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

Fallout 76 ma zadebiutować na rynku 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Choć gra umożliwia gameplay w pojedynkę, to nie będzie możliwym, aby grać offline. Stałe przyłączenie do sieci jest więc wymogiem koniecznym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%