Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 beta. Wiadomo, kiedy będzie szansa gry przed premierą

Bethesda szykuje się do zamkniętych testów beta Fallout 76. Początkowo, dostęp do gry otrzymają nieliczni gracze.

Premiera Fallout 76 została zaplanowana na 14 listopada 2018 roku. Tego dnia produkcja pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, testy beta Fallout 76 zostaną przeprowadzone w zasadzie tuż przed debiutem gry.

Fallout 76 beta – w październiku serwery zostaną otwarte

Jeden z pracowników Bethesdy ujawnił na oficjalnym forum firmy, że beta Fallout 76 została zaplanowana na październik tego roku. Testy mają być zamknięte i aby wziąć w nich udział, należy zamówić grę przedpremierowo. Dodatkowo, należy zgłosić chęć udziału w testach na stronie Fallouta, a to i tak nie gwarantuje, że zostaniemy wybrani do sprawdzenia gry.

Bethesda sugeruje również na Twitterze, że beta Fallout 76 zostanie początkowo udostępniona grupie osób, które zaopatrzą się w wersję gry na Xbox One, a dopiero po tym serwery zostaną udostępnione użytkownikom PC oraz PlayStation 4. W początkowej fazie zaproszenia będą rozsyłane do małej grupy graczy, by stopniowo zwiększać ruch na serwerach. Wygląda zatem na to, że podczas testów Bethesda chce sprawdzić przede wszystkim infrastrukturę serwerów.

Dokładna data rozpoczęcia bety Fallout 76 nie jest jeszcze znana.

Fallout 76 – zobaczcie, jak zbudować bazę w grze

Budowanie bazy w Fallout 76 będzie możliwe dzięki C.A.M.P. To Mobilna Platforma Montażu i Budowania, którą kładziemy na gruncie i możemy rozpocząć wokół niej rozstawianie swoich gratów.

Bazę będziemy budować podobnie, jak miało to miejsce w Fallout 4. Stawiamy zatem ściany z różnych surowców, urządzamy wnętrze oraz dbamy, by nie zabrakło energii, która podtrzyma nasz nowy dom.

Zwiastun pokazuje ponadto atak wrogów na naszą siedzibę, z wyjątkowo dużą pokraką na czele, przy której pstrykniemy sobie zdjęcie pamiątkowe (o ile zdołamy ją pokonać). Końcówka filmiku jest natomiast iście wybuchowa i to dosłownie – wielki wybuch nuklearny zrywa skórę z postaci i prawdopodobnie całą naszą bazę.

Fallout 76 – data premiery

Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%