Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – poznaliśmy nazwę czwartego DLC?

Możliwe, że wkrótce Bethesda zapowie nowy dodatek oficjalnie.

Deweloper przedstawił w lutym trzy rozszerzenia, które miały ujrzeć światło dzienne na przestrzeni kolejnych trzech miesięcy. Ostatnie i największe z owych DLC – nazwane Far Harbor – zadebiutuje już w tym tygodniu, 19 maja. Prawdopodobnie nie będzie to jednak ostatnia nowa zawartość, którą zobaczymy w Fallout 4.

Jak donosi serwis wccftech, w plikach Fallout 4 znalazła się nazwa czwartego dodatku, która brzmi Nuka World. Może Bethesda zdradzi co nieco o tym rozszerzeniu podczas tegorocznych targów E3, jeśli taki dodatek rzeczywiście jest w planach. Dopóki nie usłyszymy tego oficjalnie, traktujmy tę wiadomość w ramach plotki.

Nadchodzące DLC Far Harbor zapowiada się natomiast naprawdę ciekawie. W Far Harbor nowa sprawa dla agencji detektywistycznej Valentine’a wysyła cię na poszukiwania młodej kobiety i tajnej kolonii syntków. Opuść wybrzeże Maine i popłyń w kierunku tajemniczej wyspy zwanej Far Harbor, gdzie podwyższone poziomy radiacji ukształtowały jeszcze bardziej dziki świat. Konflikt pomiędzy syntkami, Dziećmi Atomu i tubylcami narasta – czytamy na stronie Bethesdy.

Zamierzacie wyruszyć na tajemniczą wyspę?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się