Dodatki do Fallout 4 – zdradzono zawartość, cena Przepustki Sezonowej w górę!

Bethesda tłumaczy, dlaczego musimy zapłacić więcej za season pass.

Deweloper ujawnił zawartość trzech planowanych dodatków do Fallout 4, które dostaniemy w ramach Przepustki Sezonowej bez dodatkowych opłat, albo kupimy każdy oddzielnie. Przy okazji wyszło na jaw, że zamiast 29 dol. za season pass przyjdzie nam zapłacić sporo więcej – aż 49 dol. Cena za pakiet wzrośnie jednak dopiero od 1 marca, więc mamy jeszcze czas, by nabyć go po staremu.


Gracze i tak nie zostawiają takiej decyzji bez komentarza i są wściekli, że deweloper postanowił wywindować wartość Przepustki Sezonowej o całe 20 dol. Pete Hines tłumaczy na Twitterze, że powodem jest większa niż zakładano objętość dodatków, a po drugie – do końca miesiąca kosztuje ona jeszcze 29 dol., więc kto chce, zdąży kupić season pass taniej.

Pete Hines wyjawił również, że w dodatkowe misje z nadchodzących DLC do Fallout 4 będziemy mogli zagrać niezależnie od tego, czy ukończyliśmy główny wątek gry. No właśnie – co w planowanych dodatkach?

Dodatki do Fallout 4 – DLC Automatron

Fallout4-DLC-Automatron-b

Dodatek zadebiutuje w marcu tego roku w cenie 9,99 dol. Wraz z nim w postapokaliptycznym świecie pojawią się roboty, które nie będą do nas przyjaźnie nastawione. Pokonując takich wrogów zdobędziemy nowe części, z których stworzymy własnych stalowych towarzyszy.

Fallout 4 DLC Automatron
Fallout 4 DLC Automatron

Dodatki do Fallout 4 – DLC Wasteland Workshop

Fallout 4 DLC Wasteland Workshop
Fallout 4 DLC Wasteland Workshop

Premiera tego dodatku nastąpi miesiąc po pierwszym DLC, czyli w kwietniu. Wyceniono go na 4,99 dol., za które dostaniemy możliwość budowy nowych pułapek na zwierzęta oraz klatki, w które schwytamy również bandytów. Pojawi się również nowa opcja… wypychania zwierząt.

Fallout 4 DLC Wasteland Workshop
Fallout 4 DLC Wasteland Workshop

Dodatki do Fallout 4 – DLC Far Harbor

Fallout 4 DLC Far Harbor
Fallout 4 DLC Far Harbor

Największy i zarazem ostatni z ujawnionych dodatków. Jego premierę przewidziano na maj tego roku, a cenę ustalono na poziomie 24,99 dol. Co wprowadzi do świata Fallout 4? Dostaniemy nową lokację, wyspę skrywającą tajemnicę, którą musimy rozwiązać na zlecenie agencji detektywistycznej Valentine’a. Bethesda tłumaczy, że dodatek zawiera naprawdę ogromny teren – większego ponoć nie widzieliśmy w żadnym z DLC do poprzednich gier tego dewelopera. Czekają na nas podziemia, osady, nowe potwory oraz oczywiście misje. Dodatkowo DLC Far Harbor do Fallout 4 wprowadzi nowe uzbrojenie oraz pancerze.

Fallout 4 DLC Far Harbor
Fallout 4 DLC Far Harbor

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet