Fallout 4 oficjalnie z next-genową aktualizacją. Bethesda ulepsza grę

Fallout 4 oficjalnie z aktualizacją next-gen | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Fallout 4 to nadal świetny Fallout, mimo kontrowersji wywołanych w okolicach premiery. Bethesda chce upewnić się, że współcześni gracze będą mogli się przy nim dobrze bawić.

To dość zaskakujący ruch, ale patrząc na popularność niedawno wydanego serialu Fallout, bardzo zrozumiały. Bethesda ulepsza i naprawia swój hit sprzed lat!

Fallout 4 teraz w wydaniu next-gen

Choć za sprawą nowej aktualizacji Bethesda skupiała się na wydaniu natywnej wersji swojego hiciora na PS5 i Xbox Series X, posiadacze PeCetów i starszej generacji również mogą liczyć na sporo zmian. Główną atrakcją, jak czytamy na blogu studia, jest jednak dostosowanie gry do działania na współczesnych maszynach. Oznacza to, że Fallout 4 wspierać będzie różne tryby graficzne, wyższą rozdzielczość oraz oczekiwane 60 klatek na sekundę.

Łatka w wersji last-gen to przede wszystkim poprawki wydajności i usunięcie szeregu denerwujących błędów. Gracze nie będą już musieli martwić się bugami w questach. Z kolei aktualizacja na PC skupia się na dorzuceni wsparcia dla ultraszerokich monitorów, aktualizacjami questów i poprawkami do zestawu Creation Kit.

Jeśli macie grę na Steam, GOG lub Microsoft Store, będziecie mogli cieszyć się poprawkami stabilności, ale przede wszystkim poprawiony wsparciem dla modyfikacji. Gra stanie się też dostępna na Epic Games Store, a także w pełni wspierana przed Steam Deck.

Ponadto gracze mogą liczyć na zyskanie darmowych przedmiotów z Creation Kit. Dotyczy to wielu różnych skinów, broni czy innych elementów wyposażenia. Nowa aktualizacja do Fallout 4 stanie się dostępna już 25 kwietnia 2024 roku.

Źródło: Bethesda.net

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie