Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – DLC Automatron z datą premiery. Trailer i screeny!

Bethesda zdradziła, kiedy pierwszy dodatek do Fallout 4 ujrzy światło dzienne.

Fallout 4 na pewno dostanie trzy płatne dodatki (wszystkie przedstawialiśmy tutaj), a pierwszym z nich ma być właśnie Automatron. Twórcy gry informują, że DLC pojawi się już 22 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

W dodatku Automatron, tajemniczy Mechanik wypuścił we Wspólnocie hordę złych robotów włączając w to przebiegłego robomózga. Wyłapuj je i rozmontowuj na części, żeby budować i modyfikować swoich własnych robotycznych towarzyszy. Wybieraj spośród setek modyfikacji, mieszając kończyny, pancerze, umiejętności oraz broń, łącznie z całkiem nowym miotaczem błyskawic. Możesz nawet zmieniać ich kolor i wybierać głosy! – opisuje nadchodzącą zawartość Bethesda.

DLC Automatron ma kosztować niecałe 10 dolarów, czyli około 38 zł. Dodatek jest przeznaczony dla graczy o poziomie 15 lub wyższym.

Bethesda przypomina również, że ujawnione trzy płatne dodatki to nie wszystko, co dostanie Fallout 4 w tym roku. – Wypatrujcie wiadomości o szczegółach dotyczących darmowych aktualizacji takich jak tryb „Przetrwanie” oraz Creation Kit, który pozwoli na tworzenie modów na komputerach osobistych, a także dzielenie się nimi i granie na innych platformach, włączając w to konsole – zaznacza producent.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się